→www.najmonterky.sk←

Pracovné odevy

pracovné odevy

→www.folklornisa.sk←

◄ Folklorne oblečenie ►

folklorne oblečenie folklornisa

 1. Úvod
 2. Vákuovanie potravín.
 3. Vákuovačky Foodsaver
 4. Vákuová balička potravín FoodSaver FFS017X

Vákuová balička potravín FoodSaver FFS017X

Vákuová balička potravín FoodSaver FFS017X 2 tesniace úrovne v závislosti od vákuovanej potraviny: suchá alebo vlhká potravina   Intuitívne ovlá... celý popis
Dostupnosť
Dostupné
164,90 €
137,42 €
bez DPH
Quatro kalkulačka
Číslo produktu:i-FS-FFS017X
EAN kód:5011773062350
Výrobca:FoodSaver
Kompletné špecifikácie
Quatro Kalkulačka

Vákuová balička potravín FoodSaver FFS017X

  • 2 tesniace úrovne v závislosti od vákuovanej potraviny: suchá alebo vlhká potravina

 

  • Intuitívne ovládanie stlačením jedného tlačidla

 

  • Port pre použitie príslušenstva FoodSaver

 

  • Jednoduché skladovanie

 

  • Jednoduchý uzamykací mechanizmus

 

  • Nastaviteľná odsávacia hlava

 

  • Automatické ukončenie vákuovania Systém skladovania potravín s FoodSaver FFS017X je systém, ktorý spĺňa všetky požiadavky na skladovanie potravín. Použite vrecká a rolky FoodSaver na dlhšie skladovanie potravín v mrazničke alebo v kuchyniach. Používajte sáčky a rolky, ako aj fresh nádoby a vrecká na opakované vákuovanie na krátke a stredné skladovanie v kuchyniach alebo chladničkách. Používajte nádoby na čerstvosť, vrecká na opätovné skladovanie a fresh nádoby na obed, aby ste jedlo udržiavali v čerstvom stave, keď ste v práci, v škole alebo na výletoch.

 

Pomocou vákuového tesniaceho systému FFS017X FoodSaver môžete jednoducho vysávať potraviny s jedným dotykovým tlačidlom. Jednoducho vložte vrecko na potraviny do zásobníka a zatvorte ho jednoduchým uzamykacím mechanizmom. Zariadenie automaticky odstráni vzduch z vrecka stlačením tlačidla. Pomocou indikátora odsávania zistite, kedy bolo začatá vákuovanie. Po úplnom odstránení vzduchu začne zariadenie s tepelným uzáverom na utesnenie čerstvosti vo vrecku.

 

Vákuovačky FoodSaver používajú profesionálnu silnú drážkovanú fóliu, ktorá umožňuje dokonalé odsatie vzduchu a vytvorenie vzduchotesného spoja. Pri takto balených potravinách sa predĺži doba skladovania v mrazničkách oproti klasickému baleniu zo 6 mesiacov na 2 - 3 roky (mäso, zelenina, ovocie). V chladničke sa predĺži doba skladovania z jedného týždňa na 6 mesiacov. Vrecká zo špeciálnej fólie je možné umyť a opakovane použiť. Zmrazené potraviny sa môžu v tejto fólii variť, rozmrazovať a ohrievať v mikrovlnnej rúre.

 

Udržiavajte svoje potraviny dlho čerstvé a zabráňte tvorbe baktérií. Vákuované potraviny majú až niekoľkonásobne dlhšiu dobu trvanlivosti ako voľne skladované potraviny. Preto nečakajte, pokiaľ sa vaše potraviny začnú kaziť. Vákuová balička FoodSaver FFS017X je investícia, ktorá sa oplatí. Šetríte potravinami a v konečnom dôsledku šetríte aj svojimi ťažko zarobenými peniazmi. Vákuové baličky potravín FoodSaver Vám na Slovensko exkluzívne prináša IBO Poľovník. Už nikdy viac žiadne pokazené a zapáchajúce potraviny.

 

Pozrite si nasledovné video ako názorný príklad, ako dlho vydržia čerstvé jahody v bežnom prostredí v porovnaní s vákuovým balením. Z daného videa vidieť, že za 7 dní sa čerstvosť jahôd vo vákuovom balení nezmenila. 1 sekunda predstavuje 1 deň.

 

 

Technická špecifikácia:

 

Napätie:220 V, 50 Hz
Príkon:130 W
Rozmery(dxšxv):46,4 x 13,3 x 16,5 cm
Hmotnosť:2,7 kg
Záruka:2 roky

 

Obsah balenia:

 

1 × rolka fólie šírky 28 cm, dĺžka 300 cm
3 × sáčok s objemom 0,94 l
2 × sáčok s objemom 3,78 l
3 × ZIP sáčok s objemom 0,95 l

 

Parametre
VýrobcaFoodSaver
Kontakt

Pavol Čamek ml.

(kontaktovať Po - Pi: od 9:00 do 15:00)

tel: 0903 227 920

Mimo tejto doby kontaktovať na

email: toprybycamek@gmail.com

Kontakt
Rybárske potreby - Topryby.sk
Pavol Čamek
Rybárstvo a poľovníctvo - Topryby.sk since 2011
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk