→www.najmonterky.sk←

Pracovné odevy

pracovné odevy

→www.folklornisa.sk←

◄ Folklorne oblečenie ►

folklorne oblečenie folklornisa

 1. Úvod
 2. Vákuovanie potravín.
 3. Vákuovačky Foodsaver
 4. Vákuová balička potravín FoodSaver FFS016X

Vákuová balička potravín FoodSaver FFS016X

Vákuová balička potravín FoodSaver FFS016X Udržuje jedlo čerstvé a svieže   2 tesniace úrovne v závislosti od vákuovanej potraviny: suchá alebo ... celý popis
Dostupnosť
Dostupné
134,90 €
112,42 €
bez DPH
Quatro kalkulačka
Číslo produktu:i-FS-FFS016X
EAN kód:5011773062237
Výrobca:FoodSaver
Kompletné špecifikácie
Quatro Kalkulačka

Vákuová balička potravín FoodSaver FFS016X

  • Udržuje jedlo čerstvé a svieže

 

  • 2 tesniace úrovne v závislosti od vákuovanej potraviny: suchá alebo vlhká potravina

 

  • Intuitívne ovládanie stlačením jedného tlačidla

 

  • Automatické vákuovanie a zvarenie fólie

 

  • Jednoduché skladovanie

 

  • Ukazovateľ priebehu vákuovania 

 

  • Jednoduchý uzamykací mechanizmusSystém vakuových baličiek FoodSaver chráni čerstvosť a nutričnú hodnotu jedla, znižuje množstvo odpadu a pomáha vám znížiť výdavky na stravu. Tesnenia sú čo najviac vzduchotesné, aby sa zabránilo vnikaniu kyslíka a vlhkosti do potravy. 

 

Systém vákuového utesnenia FoodSaver FFS016X je inštalovaný vertikálne a je vhodný pre kuchynky všetkých veľkostí s elegantným priestorovo úsporným dizajnom. S vakuovým tesniacim systémom FoodSaver FFS016X môžete ľahko tesniť jedlo jediným dotykovým tlačidlom. Jednoducho vložte vrecko na potraviny do zásobníka v baličke FoodSaver a zatvorte ho jednoduchým uzamykacím mechanizmom. Zariadenie automaticky odstráni vzduch z vrecka stlačením tlačidla. Na displeji môžete vidieť, kedy bolo začaté vákuum. Vrecko je potom automaticky zapečatené teplom, aby sa zachovala čerstvosť. Prebytočná kvapalina, ktorá vystupuje počas vákuového utesnenia, sa zhromažďuje v zbernej miske.

 

Vákuovačky FoodSaver používajú profesionálnu silnú drážkovanú fóliu, ktorá umožňuje dokonalé odsatie vzduchu a vytvorenie vzduchotesného spoja. Pri takto balených potravinách sa predĺži doba skladovania v mrazničkách oproti klasickému baleniu zo 6 mesiacov na 2 - 3 roky (mäso, zelenina, ovocie). V chladničke sa predĺži doba skladovania z jedného týždňa na 6 mesiacov. Vrecká zo špeciálnej fólie je možné umyť a opakovane použiť. Zmrazené potraviny sa môžu v tejto fólii variť, rozmrazovať a ohrievať v mikrovlnnej rúre.

 

Udržiavajte svoje potraviny dlho čerstvé a zabráňte tvorbe baktérií. Vákuované potraviny majú až niekoľkonásobne dlhšiu dobu trvanlivosti ako voľne skladované potraviny. Preto nečakajte, pokiaľ sa vaše potraviny začnú kaziť. Vákuová balička FoodSaver FFS016X je investícia, ktorá sa oplatí. Šetríte potravinami a v konečnom dôsledku šetríte aj svojimi ťažko zarobenými peniazmi. Vákuové baličky potravín FoodSaver Vám na Slovensko exkluzívne prináša IBO Poľovník a www.FOODSAVER.sk. Už nikdy viac žiadne pokazené a zapáchajúce potraviny.

 

Technická špecifikácia:

 

Napätie:220 V, 50 Hz
Príkon:150 W
Rozmery:44,7 x 27,7 x 20,6 cm
Hmotnosť:2,1 kg
Záruka:2 roky

 

Príslušenstvov balení:  • 5 x sáčok s objemom 0.94l

 

  • 5 x sáčok s objemom 3.78l

 

  • 1 x rolka fólií 28 x 304 cmParametre
VýrobcaFoodSaver
Kontakt

Pavol Čamek ml.

(kontaktovať Po - Pi: od 9:00 do 15:00)

tel: 0903 227 920

Mimo tejto doby kontaktovať na

email: toprybycamek@gmail.com

Kontakt
Rybárske potreby - Topryby.sk
Pavol Čamek
Rybárstvo a poľovníctvo - Topryby.sk since 2011
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk