→www.najmonterky.sk←

Pracovné odevy

pracovné odevy

→www.folklornisa.sk←

◄ Folklorne oblečenie ►

folklorne oblečenie folklornisa

 1. Úvod
 2. Vákuovanie potravín.
 3. Vákuovačky Foodsaver
 4. Vákuová balička potravín Foodsaver FFS015X

Vákuová balička potravín Foodsaver FFS015X

Vákuová balička potravín Foodsaver FFS015X 2 tesniace úrovne v závislosti od vákuovanej potraviny: suchá alebo vlhká potravina   Intuitívne ovlá... celý popis
Dostupnosť
Dostupné
99,90 €
83,25 €
bez DPH
Číslo produktu:i-FS-FFS015X
EAN kód:5011773062213
Výrobca:FoodSaver
Kompletné špecifikácie

Vákuová balička potravín Foodsaver FFS015X

  • 2 tesniace úrovne v závislosti od vákuovanej potraviny: suchá alebo vlhká potravina

 

  • Intuitívne ovládanie stlačením jedného tlačidla

 

  • Automatické vákuovanie a zvarenie fólie

 

  • Port pre použitie príslušenstva FoodSaver

 

  • Ukazovateľ priebehu vákuovania

 

  • Jednoduchý uzamykací mechanizmus

 

  • Tlak: 0,53 barNadčasové vákuové baličky potravín FoodSaver prichádzajú s prevratnou novinkou. Uchovávajú dlhodobo vysokú kvalitu a čerstvosť potravín, aromatické potraviny si uchovajú svoju vôňu. To všetko niekoľkonásobne dlhšie, ako klasicky uskladnené potraviny. Vákuovať môžete čokoľvek, čo potrebujete. Od mäsových potravín, cez zeleninu a ovocie, až po omáčky a polievky. Vákuová balička FoodSaver obstála na jednotku aj v redakčnom teste tu:Redakčný test FoodSaver

 

 

Vákuová zváračka FoodSaver FFS0015X v elegantnom a kompaktnom prevedení je ideálnym pomocníkom do každej domácnosti. Je tak priestorovo úsporná a vhodná pre všetky aj menšie kuchyne. Vákuovačka FFS0015X je kompatibilná so všetkým FoodSaver príslušenstvom. Vychutnajte si sezónne jedlá a špeciality a uschovajte zriedka používané ingrediencie alebo potraviny rýchlo podliehajúce skaze dlhšie čerstvé.

 

Vystavenie potravín vzduchu spôsobuje, že strácajú nutričné hodnoty a chuť a tvoria sa rôzne baktérie, plesne a kvasinky. Vákuová balička potravín FoodSaver™ odsaje vzduch a uzatvorením sa zachová chuť a kvalita. Vďaka bohatej ponuke vreciek a nádob FoodSave môžete rozšíriť svoje možnosti a využívať vedecky preukázanú metódu skladovania potravín, pri ktorej zostávajú potraviny čerstvé až päťkrát dlhšie.

 

 

Vákuovačky FoodSaver používajú profesionálnu silnú drážkovanú fóliu, ktorá umožňuje dokonalé odsatie vzduchu a vytvorenie vzduchotesného spoja. Pri takto balených potravinách sa predĺži doba skladovania v mrazničkách oproti klasickému baleniu zo 6 mesiacov na 2 - 3 roky (mäso, zelenina, ovocie). V chladničke sa predĺži doba skladovania z jedného týždňa na 6 mesiacov. Vrecká zo špeciálnej fólie je možné umyť a opakovane použiť. Zmrazené potraviny sa môžu v tejto fólii variť, rozmrazovať a ohrievať v mikrovlnnej rúre.

 

 

Udržiavajte svoje potraviny dlho čerstvé a zabráňte tvorbe baktérií. Vákuované potraviny majú až niekoľkonásobne dlhšiu dobu trvanlivosti ako voľne skladované potraviny. Preto nečakajte, pokiaľ sa vaše potraviny začnú kaziť. Vákuová balička FoodSaver FFS0015X je investícia, ktorá sa oplatí. Šetríte potravinami a v konečnom dôsledku šetríte aj svojimi ťažko zarobenými peniazmi. Vákuové baličky potravín FoodSaver Vám na Slovensko exkluzívne prináša IBO Poľovník a www.FOODSAVER.sk. Už nikdy viac žiadne pokazené a zapáchajúce potraviny.

 

Technická špecifikácia:

 

Napätie:220 V, 50 Hz
Príkon:150 W
Rozmery:40,8 x 8,7 x 14,5 cm
Hmotnosť:2,4 kg
Záruka:2 roky

 


Príslušenstvo
v balení:

 

1 × rolka fólie 28x300cm
5 × sáčok s objemom 3,8 L
5 × sáčok s objemom 0,94 LParametre
VýrobcaFoodSaver
Kontakt

Pavol Čamek ml.

(kontaktovať Po - Pi: od 9:00 do 15:00)

tel: 0903 227 920

Mimo tejto doby kontaktovať na

email: toprybycamek@gmail.com

Kontakt
Rybárske potreby - Topryby.sk
Pavol Čamek
Rybárstvo a poľovníctvo - Topryby.sk since 2011
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk