→www.najmonterky.sk←

Pracovné odevy

pracovné odevy

→www.folklornisa.sk←

◄ Folklorne oblečenie ►

folklorne oblečenie folklornisa

 1. Úvod
 2. Vákuovanie potravín.
 3. Vákuovačky Foodsaver
 4. Vákuová balička potravín FoodSaver FFS014X

Vákuová balička potravín FoodSaver FFS014X

Vákuová balička potravín FoodSaver FFS014X Intuitívne ovládanie stlačením jedného tlačidla   Automatické vákuovanie a zvarenie fólie   Port ... celý popis
Dostupnosť
Dostupné
66,69 €
55,58 €
bez DPH
Číslo produktu:i-FS-FFS014X
EAN kód:5011773062190
Výrobca:FoodSaver
Kompletné špecifikácie

Vákuová balička potravín FoodSaver FFS014X

  • Intuitívne ovládanie stlačením jedného tlačidla

 

  • Automatické vákuovanie a zvarenie fólie

 

  • Port pre použitie príslušenstva FoodSaver

 

  • Vertikálne skladovanie

 

  • Ukazovateľ priebehu vákuovania

 

  • Možnosť umývať v umývačke riadu

 

  • Jednoduchý uzamykací mechanizmus

 

  • Tlak: 0,53 bar



Nadčasové vákuové baličky potravín FoodSaver prichádzajú s prevratnou novinkou. Uchovávajú dlhodobo vysokú kvalitu a čerstvosť potravín, aromatické potraviny si uchovajú svoju vôňu. To všetko niekoľkonásobne dlhšie, ako klasicky uskladnené potraviny. Vákuovať môžete čokoľvek, čo potrebujete. Od mäsových potravín, cez zeleninu a ovocie, až po omáčky a polievky.

 

Vákuová zváračka FoodSaver FFS014X v elegantnom a kompaktnom prevedení je ideálnym pomocníkom do každej domácnosti. Dá sa skladovať vo vertikálnej polohe, je tak priestorovo úsporná a vhodná pre všetky aj menšie kuchyne. Vákuovačka FFS014X je kompatibilná so všetkým FoodSaver príslušenstvom.

 

Vákuovanie potravín je jednoduchý proces, ktorý zvládne úplne každý. Otvoríte automatickú vákuovačku, koniec vrecka alebo fólie vložíte do vnútra, vákuovačku zatvoríte a stlačíte tlačidlo. V momente máte potraviny zavákuované. Vlhkosť a tekutiny z vákuovaných potravín sa zbierajú v odkvapovej miske. Nič Vám z baličky nevyteká, nevznikne Vám tak žiadny "bordel". Po skončení vákuovania misku len vytiahnete a tekutiny vylejete.

 

Vákuovačky FoodSaver používajú profesionálnu silnú drážkovanú fóliu, ktorá umožňuje dokonalé odsatie vzduchu a vytvorenie vzduchotesného spoja. Pri takto balených potravinách sa predĺži doba skladovania v mrazničkách oproti klasickému baleniu zo 6 mesiacov na 2 - 3 roky (mäso, zelenina, ovocie). V chladničke sa predĺži doba skladovania z jedného týždňa na 6 mesiacov. Vrecká zo špeciálnej fólie je možné umyť a opakovane použiť. Zmrazené potraviny sa môžu v tejto fólii variť, rozmrazovať a ohrievať v mikrovlnnej rúre.

 

Udržiavajte svoje potraviny dlho čerstvé a zabráňte tvorbe baktérií. Vákuované potraviny majú až niekoľkonásobne dlhšiu dobu trvanlivosti ako voľne skladované potraviny. Preto nečakajte, pokiaľ sa vaše potraviny začnú kaziť. Vákuová balička FoodSaver FFS014X je investícia, ktorá sa oplatí. Šetríte potravinami a v konečnom dôsledku šetríte aj svojimi ťažko zarobenými peniazmi. Vákuové baličky potravín FoodSaver Vám na Slovensko exkluzívne prináša IBO Poľovník a www.FOODSAVER.sk. Už nikdy viac žiadne pokazené a zapáchajúce potraviny.

 

Technická špecifikácia:

 

Napätie:220 V, 50 Hz
Príkon:150 W
Rozmery:40,8 x 8,7 x 14,5 cm
Hmotnosť:1,7 kg
Záruka:2 roky

 

 

 

Príslušenstvov balení:



  • 5 x sáčok s objemom 0.94l

 

  • 5 x sáčok s objemom 3.78l

 

  • 1 x príslušenstvo hadička pre používanie s FoodSaver príslušenstvom

 

Parametre
VýrobcaFoodSaver
Kontakt

Pavol Čamek ml.

(kontaktovať Po - Pi: od 9:00 do 15:00)

tel: 0903 227 920

Mimo tejto doby kontaktovať na

email: toprybycamek@gmail.com

Kontakt
Rybárske potreby - Topryby.sk
Pavol Čamek
Rybárstvo a poľovníctvo - Topryby.sk since 2011
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk