→www.najmonterky.sk←

Pracovné odevy

pracovné odevy

→www.folklornisa.sk←

◄ Folklorne oblečenie ►

folklorne oblečenie folklornisa

 1. Úvod
 2. Vákuovanie potravín.
 3. Vákuovačky Foodsaver
 4. Vákuová balička potravín FoodSaver FFS010X-01

Vákuová balička potravín FoodSaver FFS010X-01

Vákuová balička potravín FoodSaver FFS010X-01 2 tesniace úrovne v závislosti od vákuovanej potraviny: suchá alebo vlhká potravina   Intuitívne o... celý popis
Dostupnosť
Dostupné
89,00 €
74,17 €
bez DPH
Číslo produktu:i-FS-FFS010X
EAN kód:5011773061971
Výrobca:FoodSaver
Kompletné špecifikácie

Vákuová balička potravín FoodSaver FFS010X-01

  • 2 tesniace úrovne v závislosti od vákuovanej potraviny: suchá alebo vlhká potravina

 

  • Intuitívne ovládanie stlačením jedného tlačidla

 

  • Port pre použitie príslušenstva FoodSaver

 

  • Vertikálne skladovanie

 

  • Jednoduchý uzamykací mechanizmus

 

  • Nastaviteľná odsávacia hlavaNadčasové vákuové baličky potravín FoodSaver prichádzajú s prevratnou novinkou. Uchovávajú dlhodobo vysokú kvalitu a čerstvosť potravín, aromatické potraviny si uchovajú svoju vôňu. To všetko niekoľkonásobne dlhšie, ako klasicky uskladnené potraviny. Vákuovať môžete čokoľvek, čo potrebujete. Od mäsových potravín, cez zeleninu a ovocie, až po omáčky a polievky.

 

 

Vákuová zváračka FoodSaver FFS010X-01 v elegantnom a kompaktnom prevedení je ideálnym pomocníkom do každej domácnosti. Dá sa skladovať vo vertikálnej polohe, je tak priestorovo úsporná a vhodná pre všetky aj menšie kuchyne. Vákuovačka FFS010X-01 je kompatibilná so všetkým FoodSaver príslušenstvom.

 

 

Vákuovanie potravín je jednoduchý proces, ktorý zvládne úplne každý. Táto vákuová baličká ponúka naozaj jednoduché vákuovanie. Vďaka nastaviteľnej hlavici môže vákuovať s kýmkoľvek príslušenstvom. Jednoducho na označené miesto vložíte Foodsaver kontajner priložíte posuvnú hlavicu a stlačíte zelené tlačidlo. V momente máte potraviny zavákuované. Nič Vám z baličky nevyteká, nevznikne Vám tak žiadny "bordel". 

 

 

Vákuovačky FoodSaver používajú profesionálnu silnú drážkovanú fóliu, ktorá umožňuje dokonalé odsatie vzduchu a vytvorenie vzduchotesného spoja. Pri takto balených potravinách sa predĺži doba skladovania v mrazničkách oproti klasickému baleniu zo 6 mesiacov na 2 - 3 roky (mäso, zelenina, ovocie). V chladničke sa predĺži doba skladovania z jedného týždňa na 6 mesiacov. Vrecká zo špeciálnej fólie je možné umyť a opakovane použiť. Zmrazené potraviny sa môžu v tejto fólii variť, rozmrazovať a ohrievať v mikrovlnnej rúre.

 

Udržiavajte svoje potraviny dlho čerstvé a zabráňte tvorbe baktérií. Vákuované potraviny majú až niekoľkonásobne dlhšiu dobu trvanlivosti ako voľne skladované potraviny. Preto nečakajte, pokiaľ sa vaše potraviny začnú kaziť. Vákuová balička FoodSaver FFS010X-01 je investícia, ktorá sa oplatí. Šetríte potravinami a v konečnom dôsledku šetríte aj svojimi ťažko zarobenými peniazmi. Vákuové baličky potravín FoodSaver Vám na Slovensko exkluzívne prináša IBO Poľovník a www.FOODSAVER.sk. Už nikdy viac žiadne pokazené a zapáchajúce potraviny.

 

 

Technická špecifikácia:

 

Napätie:220 V, 50 Hz
Príkon:150 W
Rozmery(dxšxv):14,3 x 22 x 27,6 cm
Hmotnosť:2,4 kg
Záruka:2 roky

 

Obsah balenia:

 

1x  Dóza Fresh 0,7l
5× Zips sáčok s ventilom s objemom 0,95 l
1x  Vákuova balička FoodSaver FFS010X-01
1x  Návod v Slovenskom jazyku

 

Parametre
VýrobcaFoodSaver
Kontakt

Pavol Čamek ml.

(kontaktovať Po - Pi: od 9:00 do 15:00)

tel: 0903 227 920

Mimo tejto doby kontaktovať na

email: toprybycamek@gmail.com

Kontakt
Rybárske potreby - Topryby.sk
Pavol Čamek
Rybárstvo a poľovníctvo - Topryby.sk since 2011
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk