→www.najmonterky.sk←

Pracovné odevy

pracovné odevy

→www.folklornisa.sk←

◄ Folklorne oblečenie ►

folklorne oblečenie folklornisa

  1. Úvod
  2. Optika
  3. Puškohľady
  4. Puškohľad Meopta MeoStar R1 3-10x50

Puškohľad Meopta MeoStar R1 3-10x50

Puškohľad Meopta MeoStar R1 3-10x50   MeoBright 5501 - Všetky optické členy sú opatrené antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 (MB-5501) aplikovanými ... celý popis
Dostupnosť
Dostupné
810,00 €
675,00 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:i-mmr131050
Výrobca:Meopta
Kompletné špecifikácie
Quatro Kalkulačka

Puškohľad Meopta MeoStar R1 3-10x50

 

MeoBright 5501 - Všetky optické členy sú opatrené antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 (MB-5501) aplikovanými pomocou špičkových technológií v odbore - depozície vrstiev za pomoci iónov. Vrstvy zaisťujú mimoriadnej hodnoty svetelnej priepustnosti puškohľadov (99,8% na šošovku, 92-95% u celého prístroja podľa modelu).

 

MeoShield - Vrstva aplikovaná za pomoci iónov chráni vonkajšie povrchy šošoviek pred poškriabaním a oderom aj v extrémnych podmienkach. MeoShield spĺňa armádne požiadavky na odolnosť a tvrdosť povrchu.

 

Točidlá rektifikácia MeoTrak II - Točidlá rektifikácie MeoTrak II, ktorá sa dá ovládať prstami, prinášajú presné krokové nastavenie po ¼ MOA (0,7cm / 100m) s vynikajúcou opakovateľnosťou, jedinečným rozsahom a špičkovú presnosťou. Hmatateľné a počuteľné záskokmi zaisťujú presné nastavenie v poľných podmienkach.

 

MeoQuick - Rychloostření MeoQuick umožňuje rýchle zaostrenie a poskytuje dostatočne široký rozsah pre prispôsobenie obrazu ľudskému oku.

 

Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty sú v Meoptě vyrobené, starostlivo očistené, vyleštené a precízne zložené pre špičkový výkon.

 

Zámerná osnova na sklenenej podložke - Precízne vyleptané zámerné kríže do sklenenej podložky ponúka výnimočné stanovenie cieľa pre všetky strelecké aplikácie.

 

Prevracacia sústava - Vyvinutý pre maximálnu odolnosť proti rázom aj zbraní veľkých kalibrov, výsledkom je opakovateľná presnosť a stálosť zámerného bodu.

 

Hliníkový tubus 30 mm - Jednodielny tubus z ľahkých hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle, odolný a pevný, zaručujúce dlhú životnosť, je opatrený špeciálnou eloxovou povrchovou úpravou odolnou proti oteru, čierny matný povrch eliminuje odlesky.

 

Vodotesný - Všetky puškohľady sú 100% vodotesné, ponorné a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.

 

Plnené dusíkom - Všetky puškohľady sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému roseniu.

 

30 ročná predĺžená záruka - Všetky lovecké puškohľady Meostar majú po registrácii produktu 30 ročnú predĺženú záruku.

 

 

 

 

 

Model Meostar R1 3-10x50 je špičkový univerzálny puškohľad pre väčšinu bežných poľovníckych aktivít. Priemer objektívu 50 mm radí tento puškohľad medzi prístroje s vyššou svetelnosťou a s možnosťou použitia i za šera.

 

Prémiová rada puškohľadov Meostar R1 plnia aj tie najvyššie nároky poľovníkov a strelcov. Špičková kvalita za výnimočnú cenu - to je hlavný znak všetkých výrobkov firmy Meopta. Puškohľady Meostar sú vyrábané s využitím moderných technologických postupov, čím sa tieto optické prístroje radí medzi špičku vo svojej triede. Optické zostavy sú uložené v robustnom tele z najkvalitnejších hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle, puškohľady sa vyznačujú vysokou odolnosťou pri nižšej hmotnosti., Všetky optické členy sú opatrené antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 aplikovanými pomocou špičkových technológií v odbore - depozície vrstiev za pomoci iónov. Vrstvy zaisťujú mimoriadnej hodnoty svetelnej priepustnosti puškohľadu. Všetky puškohľady rady Meostar R1 sú vodotesné, plnené ochrannú dusíkovú atmosférou a ich mechanická odolnosť umožňuje použitie na loveckých zbraniach všetkých kalibrov.

 

 

 

Technická špecifikácia:

 

Zväčšenie:3 - 10 x
Optický priemer objektívu:50 mm
Rozmer hlavného tubusu:30 mm
Priemer výstupnej pupily:16,7 - 5 mm
Vzdialenosť výstupnej pupily:80 - 82 mm
Zorné pole:7,6 - 2,31 °
Zorné pole:13,3 - 4 m / 100 m
Poloha zámerného obrazca:2
Dioptrický rozsah okuláru:-3 - 3
Svetelná priepustnosť denná - typická:92 %
Rektifikačný krok:0,7 cm / 100 m
Rektifikačný rozsah:70 MOA
Korekcia paralaxy:Nie
Hmotnosť:600 g
A:331 mm
B:139 mm
C:57 mm
D:55 mm
E:60,5 mm
F:41,5 mm
G:30 mm
H:75 mm
K:97 mm

 

 

 

Parametre
VýrobcaMeopta
Tovar zaradený v kategóriách
Kontakt

Pavol Čamek ml.

(kontaktovať Po - Pi: od 9:00 do 15:00)

tel: 0903 227 920

Mimo tejto doby kontaktovať na

email: toprybycamek@gmail.com

Kontakt
Rybárske potreby - Topryby.sk
Pavol Čamek
Rybárstvo a poľovníctvo - Topryby.sk since 2011
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.