→www.najmonterky.sk←

Pracovné odevy

pracovné odevy

→www.folklornisa.sk←

◄ Folklorne oblečenie ►

folklorne oblečenie folklornisa

  1. Úvod
  2. Doplnky pre psov
  3. Plastové terčíky pre označenie zóny

Plastové terčíky pre označenie zóny

Plastové terčíky pre označenie zóny Plastové terčíky pre označenie zakázaných zón (vymedzujúce terčíky). Terčíky je možné použiť pre ľahšiu orientáciu... celý popis
Dostupnosť
Dostupné
7,37 €
6,14 €
bez DPH
Číslo produktu:I-DG204
EAN kód:8595221012045
Výrobca:Dogtrace
Kompletné špecifikácie

Plastové terčíky pre označenie zóny

Plastové terčíky pre označenie zakázaných zón (vymedzujúce terčíky). Terčíky je možné použiť pre ľahšiu orientáciu psa vo vymedzenom priestore neviditeľným plotomd-fence. Vymedzujúce terčíky umožňujú označiť priestor, v ktorom sa pes môže ľubovoľne pohybovať, a hranice, ktoré nesmie prekročiť (najmä ak je drôt vedený miestom, kde nie je hranica vymedzená prirodzeným spôsobom ako napr. živým plotom atď.).

 

Terčíky sa umiestnia na vnútorný okraj výstražné zóny neviditeľného plotu, ktorá je nastavená pomocou generátora. Takto pes aj majiteľ vidí, kde už je zakázané územie.

 

Psa je potreba naučiť rešpektovať hranice: pri prvom použití vezmite psa na vodítko a hranice s ním prejdite, pri prekročení hranice výstražného pásma (výstražný zvukový impulz), upozornite psa, že robí niečo zakázané napr. Povelom nesmieš. Akonáhle sa dostane pes do korekčného pásma a teda dostane stimulačný impulz, zadajte povel fuj / nesmieš a cukne vodítkom späť, tak aby si pes uvedomil, že za danú hranicu nesmie ďalej pokračovať. Týmto spôsobom psa naučíte čo výstražný aj stimulačné impulz znamená a môžete ho voľne vypustiť do ohraničeného priestoru. Akonáhle sa pes naučí hranice rešpektovať, je možné terčíky postupne odstrániť.

Parametre
VýrobcaDogtrace
Tovar zaradený v kategóriách
Kontakt

Pavol Čamek ml.

(kontaktovať Po - Pi: od 9:00 do 15:00)

tel: 0903 227 920

Mimo tejto doby kontaktovať na

email: toprybycamek@gmail.com

Kontakt
Rybárske potreby - Topryby.sk
Pavol Čamek
Rybárstvo a poľovníctvo - Topryby.sk since 2011
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk