→www.najmonterky.sk←

Pracovné odevy

pracovné odevy

→www.folklornisa.sk←

◄ Folklorne oblečenie ►

folklorne oblečenie folklornisa

  1. Úvod
  2. Obranné prostriedky
  3. Obranný sprej - kaser Special Army spray CR 40ml

Obranný sprej - kaser Special Army spray CR 40ml

Obranný sprej - kaser Special Army spray CR 40ml Obranný sprej CR, vyrábaný z prírodných produktov pri použití v medziach nutnej obrany alebo krajnej ... celý popis
Dostupnosť
Dostupné
7,00 €
5,83 €
bez DPH
Číslo produktu:i-AL03
EAN kód:2016100000015
Výrobca:IBO
Kompletné špecifikácie

Obranný sprej - kaser Special Army spray CR 40ml

Obranný sprej CR, vyrábaný z prírodných produktov pri použití v medziach nutnej obrany alebo krajnej núdze okamžite paralyzuje útočníka a tento produkt osobnej ochrany sa právom zaraďuje medzi najkvalitnejšie výrobky tohoto druhu na trhu.

 

Špeciálny obranný sprej v kompaktnejšom balení s jednoduchou poistkou je možné nosiť bezpečne aj vo vrecku bez rizika samovoľného spustenia. Extrémny účinok syntetickej látky CR zaručuje spacifikovanie akéhokoľvdk útočníka. Látka CR sa radí medzi najsilnejšie látky na trhu. Pred dospelým človekom sa bez problémov ubránite už po 2 sekúndach po aplikácií kasera. Človeka to doslova na určitý čas odrovná, a vy tak máte dotatok času na útek. 

 

Kaser je vytvorený hlavne pre ženy, seniorov, človeka, ktorý nemá sebaobranný výcvik a podobne. Dostrek je 0,8 - 3 metre, sprej má široký rozptyl. Dokáže vyvolať okamžitý účinok takže útočníka to môže zdržať na niekoľko minút. Výhodou kasera je jeho účinnosť, rozptyl a agresivita. Okamžitý účinok zaručí, že útočním nemá šancu najbližších 5 minút akéhokoľvek zásahu. Kaser spôsobí slzavenie očí, podráždenie slizníc, dočasné oslepnutie (do 5 minút), štipľavú bolesť okolo úst. Preto sa kasery považujú za najlepšiu sebaobranu.

 

Balenie: 40ml s poistkou

 

Dosah: do 4m

Parametre
VýrobcaIBO
Tovar zaradený v kategóriách
Kontakt

Pavol Čamek ml.

(kontaktovať Po - Pi: od 9:00 do 15:00)

tel: 0903 227 920

Mimo tejto doby kontaktovať na

email: toprybycamek@gmail.com

Kontakt
Rybárske potreby - Topryby.sk
Pavol Čamek
Rybárstvo a poľovníctvo - Topryby.sk since 2011
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk