→www.najmonterky.sk←

Pracovné odevy

pracovné odevy

→www.folklornisa.sk←

◄ Folklorne oblečenie ►

folklorne oblečenie folklornisa

  1. Úvod
  2. Obranné prostriedky
  3. Obranný sprej - kaser Extrém Police Spray CR 50ml

Obranný sprej - kaser Extrém Police Spray CR 50ml

Obranný sprej - kaser Extrém Police Spray CR 50ml Obranný sprej CR, vyrábaný z prírodných produktov pri použití v medziach nutnej obrany alebo krajnej... celý popis
Dostupnosť
Dostupné
9,00 €
7,50 €
bez DPH
Číslo produktu:i-AL02
EAN kód:2016100000022
Výrobca:IBO
Kompletné špecifikácie

Obranný sprej - kaser Extrém Police Spray CR 50ml

Obranný sprej CR, vyrábaný z prírodných produktov pri použití v medziach nutnej obrany alebo krajnej núdze okamžite paralyzuje útočníka a tento produkt osobnej ochrany sa právom zaraďuje medzi najkvalitnejšie výrobky tohoto druhu na trhu.

 

Sprej určený na policajné účely je účinný aj proti agresívnym výtržníkom pod vplyvom alkoholu, alebo drog a tiež proti ľuďom s väčším prahom bolesti. Extrémny účinok zaručuje syntetická látka CR, ktorá spôsobuje extrémne pálenie, pocit na zvracanie a sťažené dýchanie. Látka CR sa radí medzi najsilnejšie látky na trhu. Pred dospelým človekom sa bez problémov ubránite už po 2 sekúndach po aplikácií kasera. Človeka to doslova na určitý čas odrovná, a vy tak máte dotatok času na útek.

 

Kaser je vytvorený hlavne pre ženy, seniorov, človeka, ktorý nemá sebaobranný výcvik a podobne. Dostrek je 0,8 - 2,5 metra, sprej má široký rozptyl. Dokáže vyvolať okamžitý účinok takže útočníka to môže zdržať na niekoľko minút. Výhodou kasera je jeho účinnosť, rozptyl a agresivita. Okamžitý účinok zaručí, že útočním nemá šancu najbližších 5 minút akéhokoľvek zásahu. Kaser spôsobí slzavenie očí, podráždenie slizníc, dočasné oslepnutie (do 5 minút), štipľavú bolesť okolo úst. Preto sa kasery považujú za najlepšiu sebaobranu.

 

Balenie: 50ml s poistkou

 

Dosah: do 7m

Parametre
VýrobcaIBO
Tovar zaradený v kategóriách
Kontakt

Pavol Čamek ml.

(kontaktovať Po - Pi: od 9:00 do 15:00)

tel: 0903 227 920

Mimo tejto doby kontaktovať na

email: toprybycamek@gmail.com

Kontakt
Rybárske potreby - Topryby.sk
Pavol Čamek
Rybárstvo a poľovníctvo - Topryby.sk since 2011
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk