→www.najmonterky.sk←

Pracovné odevy

pracovné odevy

→www.folklornisa.sk←

◄ Folklorne oblečenie ►

folklorne oblečenie folklornisa

Spoločnosť MEVA pristúpila v tomto roku k niekoľkým zmenám, ktorých cieľom je zjednotiť všetky firemné aktivity. Z pohľadu zákazníkov a partnerov ide len o drobné úpravy obchodných názvov, o nič viac.

Pre samotnú MEVU majú však zmeny výsostne praktický význam. Nejde totiž len o názov firmy ako taký, ten má len zvýrazňovať omnoho dôležitejší fakt a síce zjednotenie obchodnej stratégie. Primárnym cieľom managementu firmy totiž nie je len udržať podiel na existujúcich trhoch, ale aktívne vyhľadávať trhy nové. Za týmto účelom vznikol v MEVE mimo iné aj špeciálny obchodný tím.

Názov materskej spoločnosti MEVA sa mení na MEVA GROUP. Taktiež  mení názov aj jej slovenská dcéra – z Mevaka sa stáva MEVA-SK. Názov sa tak zjednocuje s tými, ktoré už používajú zahraničné pobočky MEVY v Polsku (MEVA-POL) a v Bulharsku (MEVA-BUL). Zmenou naopak prešiel aj názov maďarskej dcéry, ktorý sa mení z MEVA&KOMI na MEVA-HU.

MEVA vyrába od roku 1898 a vždy patrila k najvýznamnejším strojárenským podnikom. Niet sa teda čo čudovať, že sa už po privatizácii v 90. rokoch rozrástla tak, že má dnes len v Čechách päť dcérskych spoločností. Keď k tomu pripočítame zmieňované obchodné zastúpenie na Slovensku, v Poľsku, v Maďarsku a v Bulharsku, výsledkom je gigant s obratom viac než 40 mil. € ročne.

Akciová spoločnosť MEVA sídli v Roudnici nad Labem a tvoria ju tri samostatné divízie. Ich kompletný sortiment na Slovensku ponúka firma MEVAKO – MEVA-SK. Slovenské zastúpenie budúci rok  oslávi 20 rokov od svojho vzniku. Za toto obdobie sa firma stala významným dodávateľom v oblasti nádob na komunálny odpad, sudov a kontajnerov na nebezpečný odpad. Popri tom ponúka rovnako pestrú škálu propán-butánových spotrebičov ako sú variče, svietidlá, vykurovacie telesá alebo grily. Ďalšou nemenej významnou súčasťou jej ponuky je široký sortiment mestského mobiliáru, hlavne pre mestá určené lavičky, kvetináče, stojany na bicykle, autobusové zastávky a interiérové aj exteriérové koše. Kompletný sortiment je zhrnutý v obsiahlom firemnom katalógu, kde popri spomínaných komoditách môžete nájsť aj širokú ponuku olejového hospodárstva, napr. záchytné vane, čerpadlá, sorbenty a iné. V katalógu si nájdu svoje aj firmy, ktoré plánujú vybaviť svoje dielne a sklady výrobkami ako sú regálové systémy, manipulačná technika, pracovné skrine a stoly atď.

Vedenie spoločnosti MEVA usiluje o to, aby sa MEVA stala značkou, ktorá sa bude výrazne podieľať na zlepšovaní kvality životného prostredia v celej Európe. Dôležitým prostriedkom k dosiahnutiu tohto cieľa je snaha zvyšovať objem exportu, ktorý už dnes tvorí viac ako 70% celkovej produkcie. Medzi hlavné odbytiská výrobkov so značkou MEVA patrí popri Slovensku Nemecko, Švajčiarsko, Dánsko, Nizozemsko, Spojené arabské emiráty, Poľsko, Chorvátsko, Bulharsko, Maďarsko, Ukrajina, Rusko, Gruzínsko a Rumunsko.

Firma MEVAKO spol. s r.o. Rožňava vznikla v roku 1993 ako dcérska spoločnosť firmy MEVA a.s. Roudnice nad Labem, ktorá sa zaoberá výrobou kovových nádob na odpady, kovových obalov a propán-butánových spotrebičov. V roku 1995 firma MEVAKO výrazne rozšírila svoj sortiment v oblasti odpadového hospodárstva, celú súčasnú ponuku výrobkov nájdete vo firemnom katalógu, ktorý si môžete objednať zadarmo. Každý rok vychádza jeho nové rozšírené vydanie.

V roku 2000 firma ukončila výstavbu nového sídla, s čím bude súvisieť i vyššia úroveň poskytovaných služieb a servisu pre zákazníkov. Počas svojho pôsobenia firma dosiahla významné úspechy a získala množstvo zákazníkov spomedzi renomovaných firiem. Firemný katalóg dnes môžeme označiť za najkomplexnejší vo svojej oblasti.

Meva propán bután

 

Od tohoto výrobcu máme v našej ponuke zaradené kvalitné kempingové vybavenie ako napriklad variče, kartušový program PB fľaše a iné.

Jedným z najobľúbenejších produktov je varič Magnum.

Magnum varič

Sme veľmi spokojný s výrobkami od spoločnosti Meva a.s. sú veľmi kvalitné a cenovo dostupné

Novinky z nášho blogu

Vianočný perník s voňavou pomarančovou omáčkou
Vianočný perník s voňavou pomarančovou omáčkou
Tradičný vianočný voňavý perník má stovky variácií. Jednu jednoduchú a rýchlu sme vymysleli pre Vás aj my. Jedná sa o veľmi rýchly a chutný recept na... čítať celé
Kapor vo vianočnom cestíčku s  voňavým šalátom z pečených zemiakov
Kapor vo vianočnom cestíčku s voňavým šalátom z pečených zemiakov
Tradičnou rybou na vianočných stoloch v domácnostiach Slovenska je jednoznačne kapor. Klasický vysmážaný kapor v trojobale a majonézový šalát je zauží... čítať celé
Vianočná šošovicová polievka
Vianočná šošovicová polievka
Na Vianoce existuje viacero druhov polievok, tak ako aj šošovicových. Šošovicová polievka je jedna z tých populárnejších vianočných polievok. Jednu vý... čítať celé
Kokteilové krevety so Shimeji v krémovej vínovej omáčke
12.01.2018 Jedlá
Kokteilové krevety so Shimeji v krémovej vínovej omáčke
Super rýchle a lahodné predjedlo, ľahká večera ... čítať celé
Kontakt

Pavol Čamek ml.

(kontaktovať Po - Pi: od 9:00 do 15:00)

tel: 0903 227 920

Mimo tejto doby kontaktovať na

email: toprybycamek@gmail.com

Kontakt
Rybárske potreby - Topryby.sk
Pavol Čamek
Rybárstvo a poľovníctvo - Topryby.sk since 2011
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk