→www.najmonterky.sk←

Pracovné odevy

pracovné odevy

→www.folklornisa.sk←

◄ Folklorne oblečenie ►

folklorne oblečenie folklornisa

Meopta optika

Meopta je medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou vývoja, výroby a montáže svetových optických, opto-mechanických a optoelektronických výrobkov.

Najmodernejšie návrhárske, inžinierske, výrobné a montážne schopnosti spoločnosti Meopta jej umožňujú poskytovať produkty a služby najvyššej kvality pre priemyselné, vojenské a spotrebiteľské trhy.

Našim zákazníkom ponúkame komplexné riešenia zodpovedajúce ich požiadavkám.

Sme spoločnosť so širokým globálnym dosahom a spoločnosť Meopta prevádzkuje najmodernejšie zariadenia v Spojených štátoch aj v Českej republike. Táto jedinečná prítomnosť umožňuje spoločnosti Meopta rýchlo a efektívne reagovať na potreby svojich zákazníkov.

 Spoločnosť Meopta, ktorá sa môže pochváliť jednou z najlepšie vyškolených a najkvalifikovanejších pracovných síl v tomto priemysle, vyvíja a vyrába technologicky najpokročilejšie vysoko výkonné výrobky a podzostavy na svete.

Od presných lekárskych a vedeckých prístrojov až po digitálne filmové projektory, letecké a kozmické technológie, vojenské zbraňové systémy a spotrebná športová optika - vďaka jedinečným skúsenostiam spoločnosti Meopta je možné navrhnúť, skonštruovať a vyrobiť širokú škálu vysoko kvalitných produktov v širokom spektre trhov a priemyselných odvetví, vďaka čomu je svetovým lídrom v optickej oblasti.

Novinky z nášho blogu

Vianočný perník s voňavou pomarančovou omáčkou
Vianočný perník s voňavou pomarančovou omáčkou
Tradičný vianočný voňavý perník má stovky variácií. Jednu jednoduchú a rýchlu sme vymysleli pre Vás aj my. Jedná sa o veľmi rýchly a chutný recept na... čítať celé
Kapor vo vianočnom cestíčku s  voňavým šalátom z pečených zemiakov
Kapor vo vianočnom cestíčku s voňavým šalátom z pečených zemiakov
Tradičnou rybou na vianočných stoloch v domácnostiach Slovenska je jednoznačne kapor. Klasický vysmážaný kapor v trojobale a majonézový šalát je zauží... čítať celé
Vianočná šošovicová polievka
Vianočná šošovicová polievka
Na Vianoce existuje viacero druhov polievok, tak ako aj šošovicových. Šošovicová polievka je jedna z tých populárnejších vianočných polievok. Jednu vý... čítať celé
Kokteilové krevety so Shimeji v krémovej vínovej omáčke
12.01.2018 Jedlá
Kokteilové krevety so Shimeji v krémovej vínovej omáčke
Super rýchle a lahodné predjedlo, ľahká večera ... čítať celé
Kontakt

Pavol Čamek ml.

(kontaktovať Po - Pi: od 9:00 do 15:00)

tel: 0903 227 920

Mimo tejto doby kontaktovať na

email: toprybycamek@gmail.com

Kontakt
Rybárske potreby - Topryby.sk
Pavol Čamek
Rybárstvo a poľovníctvo - Topryby.sk since 2011
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk