→www.najmonterky.sk←

Pracovné odevy

pracovné odevy

→www.folklornisa.sk←

◄ Folklorne oblečenie ►

folklorne oblečenie folklornisa

  1. Úvod
  2. Doplnky pre psov
  3. Elektronické pomôcky pre výcvik psov
  4. Sady
  5. Elektronický výcvikový obojok Dogtrace d-control 1502 mini

Elektronický výcvikový obojok Dogtrace d-control 1502 mini

Elektronický výcvikový obojok Dogtrace d-control 1502 mini Elektronický výcvikový obojok d-control 1502 mini je vďaka slabším impulzom, malým rozmerom... celý popis
Dostupnosť
Dostupné
266,63 €
222,19 €
bez DPH
Číslo produktu:I-DG359
EAN kód:8595221008444
Výrobca:Dog trace
Kompletné špecifikácie
Quatro Kalkulačka

Elektronický výcvikový obojok Dogtrace d-control 1502 mini

Elektronický výcvikový obojok d-control 1502 mini je vďaka slabším impulzom, malým rozmerom a nízkej váhe prijímača vhodný aj pre malé plemená psov s dosahom až 1500m. Súprava pre 2 psov. Vysielač disponuje funkciou zvuk, elektrický impulz s úrovňou 0 - 30 a nastaviteľný trvalý impulz (funkcia booster), kde si môžete ľubovoľnú intenzitu korekčného impulzu, ako je nastavená pri tlačidla korekčný impulz. Vysielanie a vybitie batérie sú zobrazované na podsvietenom displeji.

 

Intenzita korekčných impulzov pri modeloch mini je v porovnaní s obojky d-control slabšie, ale postačujúce aj pre stredné a veľké plemená s priemernou citlivosťou za štandardných situácií. Nemusí byť dostačujúca pre riešenie krízových situácií u odolných plemien.

 

precíznemu docvičeniu prakticky každého úkonu, kedy jej pes musí vykonať presné a spoľahlivo, ako by bol na vodítku - pričom je odstránená závislosť na šnúre. Pes veľmi dobre pozná keď je na šnúre a prispôsobí jej svoje správanie

 

odnaučenie prenasledovania zveri a vzďaľovanie sa od Svojho pána v prírode - a tím vystavovanie sa problémom a nebezpečenstvo s tým spojených. Poskytuje väčšiu slobodu pre Vášho psa, ktorý sa s obojkom Môže pohybovať celkom voľne aj tam, kde by to inak nebolo možné alebo bezpečné.

 

špeciálnym činnostiam a povelom pre služobný, lovecký, športový alebo iný výcvik, použitie PRIAMO pri love pre komunikáciu so svojím psom.

 

Funkcia zvuk: So zvukovým signálom Môžete naučiť Vášho psa, že tento signál znamená povel "ku mne", "k nohe", nech je kdekoľvek (zvukový signál Vám tak nahrádza píšťalku). Môžete vyslať Vášmu psovi výstrahu, keď robí niečo zakázaného neba upútať jeho pozornosť. Zvukový signál predchádzajúcom korekčnému impulzu je veľmi účinný -pes si rýchlo vytvorí spojenie medzi svojím nesprávnym správaním, zvukovou výstrahou a nepríjemným pocitom na krku.

 

Funkcia impulz: Aby pes správne pochopil spojitosť medzi impulzmi a jeho nesprávnym správaním, stisku tlačidlo presne vo chvíli, kedy Váš pes robí niečo nedovoleného. Z počiatku doporučujeme začať len so zvukovými signálmi. Tím upútate jeho pozornosť a upozorníte ho, že robí niečo zakázané. Akonáhle si pes túto spojitosť vytvorí, Môžete začať s korekčnými impulzmi pre efektívnejší výcvik. Korekčné impulzy sú nastaviteľné v Niekoľko úrovniach. Krátkym stlačením tlačidla impulzu vyšlete Vašemu psovi upozornenie v podobe korekčného impulzu, kratšími než jedna sekunda, ktorý je prenášaná dvoma elektródami na prijímačoch. Dlhým stlačením tlačidla impulzu vyšlete korekčný impulz s trvaním maximálne 4 sekúnd.

 

Funkcia Booster: Na uvedenú tlačidle si Môžete navoliť ľubovoľnú intenzitu korekčného impulzu, ako je zvolenou pri tlačidle bežného korekčného impulzu. Toto tlačidlo je pohotová voľba pre riešenie extrémnych situáciách, kedy Váš pes na štandardne nastavenú úroveň korekčného impulzu nezareagoval a Vy máte možnosť nastavenia vyššieho (i nižšieho) impulzu pre tieto prípady, kde Vám stačí iba jedno stlačenie tlačidla.

 

Súčasti dodávky:

 

2 x prijímač s tkaným modrým a čiernym remene (75 cm)

 

diaľkový ovládač s klipom na opasok

 

testovacie tlejivky

 

1 x batérie CR2 3V, 2 x batérie AA (tužková)

 

elektródy 12 a 17 mm

 

šnúrka pre zavesenie vysielača na krk

 

DVD Výcvik psa pomocou elektronického výcvikového obojku

 

 

Parametre
VýrobcaDog trace
Kontakt

Pavol Čamek ml.

(kontaktovať Po - Pi: od 9:00 do 15:00)

tel: 0903 227 920

Mimo tejto doby kontaktovať na

email: toprybycamek@gmail.com

Kontakt
Rybárske potreby - Topryby.sk
Pavol Čamek
Rybárstvo a poľovníctvo - Topryby.sk since 2011
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk