→www.najmonterky.sk←

Pracovné odevy

pracovné odevy

→www.folklornisa.sk←

◄ Folklorne oblečenie ►

folklorne oblečenie folklornisa

 1. Úvod
 2. Doplnky pre psov
 3. Elektronické pomôcky pre výcvik psov
 4. Obojky
 5. Elektronický protištekací obojok Dogtrace d-mute small light

Elektronický protištekací obojok Dogtrace d-mute small light

Elektronický protištekací obojok Dogtrace d-mute small light Elektronický obojok proti nežiaducemu štekaniu. Vďaka veľmi malej krabičke a naozaj nízky... celý popis
Dostupnosť
Dostupné
44,00 €
36,67 €
bez DPH
Číslo produktu:I-DG101
EAN kód:8595221004385
Výrobca:Dog trace
Kompletné špecifikácie

Elektronický protištekací obojok Dogtrace d-mute small light

Elektronickýobojokprotinežiaducemuštekaniu.Vďaka veľmi malej krabičke a naozaj nízkym korekčnýmimpulzom, ktoré sú nastaviteľnév piatichrežimochajednom testovacom, je vhodný premalé plemená psov (jazvečík, shi-tzu, bišonik, a pod.).Režimyfunkciísa menia jednoduchým priloženímmagnetu.

 

Elektronické obojky d-mute small light proti štekaniu sú bezpečným a efektívnym prostriedkom, ktorý pomôže eliminovať nadmerné alebo bezdôvodné štekanie vášho psa. Elektronický obojok proti štekaniu predstavuje jednoduché riešenie v prípadoch, keď váš pes reaguje na najmenší podnet štekotom. Alebo dokonca šteká celý deň v dobe vašej neprítomnosti a obťažuje tak svoje okolie.

 

K dispozícii sú štyri modely vhodné pre rôzne veľkosti psov. Modely d-mute a d-mute light sú určené pre stredné a veľké plemená psov, modely d-mute small a d-mute small light sú vhodné pre stredné a malé plemená psov.

 

Obojok je aktivovaný len vibráciami hlasiviek psa, ktorý nosí obojok na krku, tento systém tak zabraňuje riziku falošného spusteniu vyvolaného štekotom iného psa. Citlivosť reakcie obojku na vibrácie a režim stimulácie je možné ľahko nastaviť. Obojok disponuje celkom piatimi voliteľnými režimami pre korekciu štekania, možno si vybrať medzi akustickým signálom, tromi úrovňami elektrickej stimulácie a režimom stimulácia so vzrastajúcou intenzitou v piatich stupňoch.

 

Zariadenie d-mute small light, vo forme prijímača a obojku, pomáha naučiť psa zostať v tichosti. Pes musí mať obojok nasadený na hlasivkách, aby prijímač správne vyhodnocoval jeho štekanie. Obojok musí byť zároveň dostatočne utiahnutý, aby sa na krku psa nemohol posúvať, ale nesmie psa škrtiť. Aktivuje sa samočinne pri štekaní, eventuálne vytí či vrčaní psa. Režim práce, tj citlivosť, spôsob korekcie a časovú odozvu je možné jednoduchým spôsobom nastaviť. Korekciou sa rozumie zvukový signál alebo korekčný impulz, prípadne kombinácia dvoch.

 

Elektronický systém obojku využíva modernú technológiu na báze jedno čipového mikroprocesora. Obojok je veľmi ľahko použiteľný, kompaktný a vode odolný, teda vhodný pre každú situáciu. Vďaka ergonomickému dizajnu a nízkej hmotnosti je možné ho použiť aj pre rasy psov s malým vzrastom.

 

Princíp činnosti:

 

V pohotovostnom režime zariadenie čaká na zvukový prejav psa. Pri prvom zaštekání vydá zvukový signál alebo zvukový signál s korekčným impulzom, ktorého intenzita závisí na zvolenom režime. Ak aj naďalej pokračuje pes v štekaní, zariadenie opäť vydá zvukový signál alebo zvukový signál s korekčným impulzom. Tento zvukový signál alebo zvukový signál s korekčným impulzom vydá obojok maximálne 5x a potom sa tento proces automaticky zastaví. Po dlhšej odmlke psa (10 - 15 sekúnd) sa systém opäť prepne do pohotovostného režimu, tj ďalšie zaštekanie bude sprevádzané zvukovým signálom alebo zvukovým signálom spolu s korekčným impulzom.

 

Prehľadrežimov (jednotlivé režimysameniajednoduchýmpridržanímmagnetupri obojku):  1. lenzvukovákorekcia

 

  1. zvuk+nízkaúroveň korekčnéhoimpulzu

 

  1. zvuk+strednáúroveň korekčnéhoimpulzu

 

  1. zvuk+vysokáúroveň korekčnéhoimpulzu

 

  1. zvuk+korekčnýimpulzvpiatichvzrastajúcichúrovniach

 

  1. testfunkcie 

 

Technická špecifikácia:

 

Rozmery:33 x 40 x 60 mm
Hmotnosť:50 g (bez batérie)
Napájanie:líthiová batéria CR2 3V
Životnosť batérie:6 mesiacov v pohotovostnom režime
Nastaviteľný obvod okolo krku:18 až 50 cm

 

 

 

Obsah balenia:  • prijímač

 

  • batéria

 

  • testovaciadútnavka

 

  • elektródy

 

  • magnetso šnúrkounakrk

 

  • remeň

 

  • návod so záručnýmlistom

 

Parametre
VýrobcaDog trace
Kontakt

Pavol Čamek ml.

(kontaktovať Po - Pi: od 9:00 do 15:00)

tel: 0903 227 920

Mimo tejto doby kontaktovať na

email: toprybycamek@gmail.com

Kontakt
Rybárske potreby - Topryby.sk
Pavol Čamek
Rybárstvo a poľovníctvo - Topryby.sk since 2011
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk