1. Úvod
  2. Poľovnícke filmy
  3. DVD + Kniha ROK NA LOVE - Lovecká lukostreľba

DVD + Kniha ROK NA LOVE - Lovecká lukostreľba

DVD + Kniha ROK NA LOVE - Lovecká lukostreľba Poľovanie lukom a šípom patrí k najstarším poľovníckym technikám. Dnešná lovecká lukostreľba spája tradi... celý popis
Dostupnosť
Dostupné
16,99 €
14,16 €
bez DPH
Číslo produktu:i-dvdkrnl
Výrobca:IBO
Kompletné špecifikácie

DVD + Kniha ROK NA LOVE - Lovecká lukostreľba

Poľovanie lukom a šípom patrí k najstarším poľovníckym technikám. Dnešná lovecká lukostreľba spája tradičné poľovnícke metódy s modernou poľovačkou.Metóda lovu lukom je postavená na princípoch trvalej udržateľnosti a ochrany prírody a je ekologickým poľovníctvom, preto naberá dôležitý význam pri udržiavaní rovnováhy v prírodných ekosystémoch, v ktorých v dôsledku urbanizácie zanikli niektoré dôležité ekologické väzby.

 

Po úspechu prvého vydania prichádza trojica autorov z poľovníckej organizácie  Slovakbowhunting s druhým, rozšíreným vydaním, ktoré mapuje nové trendy v loveckej lukostreľbe a preniká hlbšie do problematiky tejto najstaršej metódy lovu. Súčasťou knihy je film ROK NA LOVE o 6 poľovníkoch, ktorí si vybrali luk a šíp ako poľovú zbraň a vracajú sa k samotnej podstate lovu. Dej rozpráva príbeh o ľuďoch, ktorých spája vášeň k lovu lukom a hlbšiemu poznaniu prírody. Film je zložený zo 6 samostatných epizód prezentujúcich lov lukom na Slovensku počas 12 mesiacov. Príbehy zobrazujú nielen samotný lov zveri, ale popisujú aj jednotlivé charaktery postáv, pre ktoré je práve lov lukom možnosťou nájsť seba samévho i realizovať svoje sny. Vo filme je zachytený lov morky divej , srnca, diviaka, jeleňa, daniela a muflóna. Kniha obsahuje viac ako 250  fotografií.

Popis:    • Formát: 133x210mm

 

    • Rozsah: 200 plnofarebných strán-125 gr papier, viac ako 250 farebných fotografií

 

    • Obálka: laminovaná, 4+4

 

    • Väzba: lepená (paperback)

 

Parametre
VýrobcaIBO
Tovar zaradený v kategóriách

Kontakt

Pavol Čamek ml.

(kontaktovať Po - Pi: od 9:00 do 15:00)

tel: 0903 227 920

Mimo tejto doby kontaktovať na

email: toprybycamek@gmail.com

Kontakt
Rybárske potreby - Topryby.sk
Pavol Čamek
Rybárstvo a poľovníctvo - Topryby.sk since 2011
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.