→www.najmonterky.sk←

Pracovné odevy

pracovné odevy

→www.folklornisa.sk←

◄ Folklorne oblečenie ►

folklorne oblečenie folklornisa

DOG TRACE a Fencee

Táto firma sa stále rozrastá a toto je ich príbeh.

Firma vznikla v roku 2004 v Litomyši.

Začiatky sú vždy náročné a zväčša ide o pár zanietených ľudí ktorý veria svojmu snu. Tu to nebolo inak, na začiatku mala firma 4 ľudí ktorý vyvinuli 3 hlavné-nosné produkty: d-mute, d-control 250 a d-fence spokojný zákazníci si určite pamätajú oranžovú radu výrobkov. Od roku 2004 až 2008 pracovali na nových a inovatívnych produktoch v roku 2007 rozsírili oranžovú radu o nové modely d-control easy, d-control 300 a d-control 1000. V roku 2008 zmenili design výrobkov aby boli pre zákazníka čo najpohodlnejšie do ruky a potešili aj oko. Po redisigne várobkov uviedli na trd dalšie špičkové modely d-control easy small, d-control easy, d-control 400 a d-control 402.

Nový design z roku 2008:

Dogtrace obojky a príjímače

 

Tak ako každá úspešná firma ktorá robí svoju prácu poctivo a dobre, aj táto sa rozširovala o nových zamestnancov o nových odberateľov a už im priestory nestačili v roku 2008 sa museli presunúť do väčších priestorov v Nemčiciach. Firma napredovala a inovovala a preto v roku 2009 prišli na trh nové modely Dogtrace d-control 420, 430, 440 – 1620, 1630 a 1640. 

Keď firma vyrába kvalitné produkty a verí si, môže si dovoliť predĺžiť dobu záruky. To sa stalo aj pri produktoch Dog trace v roku 2012 predĺžili záručnú dobu na 3 roky. Následne vypustili na trh nový produkt neviditelný plot so záložným zdrojom d-fence 2002

V roku 2015 až 2016 prichádza značka Dog trace na trh s radou profesionál. V roku 2015 uvádzajú na trh produkt d-control professional s vysokým dosahom až 2000 metrov. V roku 2016 rozšírili túto radu o modely d-control professional mini a d-control professional ONE ktoré sa píšia najmenším prijímačom na svete.

Dog trace profesional

V roku 2017 sa firma znovu musela presunúť do väčších priestorov v tejto dobe mala firma už 25 zamestnancov a postupne prijali zamestnanov až na počet 40. Aj keď sa firma rozrastala stále ostala verná svojim zakladateľom tým prvým 4 zamestnancom na začiatku. Ktorým patrí veľká vďaka za to že vydržali ťažké začiatky. Vďaka patrí aj ostatným zamestnancom protý budujú značku Dog trace.

V roku 2017 hneď po presťahovaní firma uviedla na trh nový profi produkt s dosahom až 20 km DOG GPS X20

dog trace profi

 

Rok 2017 bol pre firmu naozaj veľký v tomto roku taktiež uviedli na trh novú značku svojich výrobkov fencee. Koncom roku 2017 priviedli na trh sprejové výcvikové obojky AQUA.

 

V roku 2018 prichádza značka Dog traze s elitným prijímačom DOG GPS X30T ktorý je jednotkou na trhu a dlho aj ostane. Je to špičková GPS sada pre výcvik psov a taktiež pre komunikáciu zo spom až na diaľku 20 km. 

dogtrace GPS

 

My ako predajca produktov značky dogtrace aj fencee môžeme odporučiť tieto výrobky je to špička na trhu. Za dobu čo predávame výrobky dogtrace sme nemali žiadnu reklamáciu a ani žiadne negatívne ohlasy od zákazníkov. Gratulujeme celému teamu Dogtrace že sa im podarilo vyrobiť celosvetovo uznávaný kvalitný výrobok.

 

 

Novinky z nášho blogu

Vianočný perník s voňavou pomarančovou omáčkou
Vianočný perník s voňavou pomarančovou omáčkou
Tradičný vianočný voňavý perník má stovky variácií. Jednu jednoduchú a rýchlu sme vymysleli pre Vás aj my. Jedná sa o veľmi rýchly a chutný recept na... čítať celé
Kapor vo vianočnom cestíčku s  voňavým šalátom z pečených zemiakov
Kapor vo vianočnom cestíčku s voňavým šalátom z pečených zemiakov
Tradičnou rybou na vianočných stoloch v domácnostiach Slovenska je jednoznačne kapor. Klasický vysmážaný kapor v trojobale a majonézový šalát je zauží... čítať celé
Vianočná šošovicová polievka
Vianočná šošovicová polievka
Na Vianoce existuje viacero druhov polievok, tak ako aj šošovicových. Šošovicová polievka je jedna z tých populárnejších vianočných polievok. Jednu vý... čítať celé
Kokteilové krevety so Shimeji v krémovej vínovej omáčke
12.01.2018 Jedlá
Kokteilové krevety so Shimeji v krémovej vínovej omáčke
Super rýchle a lahodné predjedlo, ľahká večera ... čítať celé
Kontakt

Pavol Čamek ml.

(kontaktovať Po - Pi: od 9:00 do 15:00)

tel: 0903 227 920

Mimo tejto doby kontaktovať na

email: toprybycamek@gmail.com

Kontakt
Rybárske potreby - Topryby.sk
Pavol Čamek
Rybárstvo a poľovníctvo - Topryby.sk since 2011
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk